Ostukorv 1

Ostukorv

Toode
Hind
Kogus
Vahesumma
Vahesumma: 4.24 (sis. KM)

Sireli – mesi puhtast Eestimaa loodusest

Üle 30 aasta mesindust ja meetooteid

Meie mesi

Sireli mesi 450g
450g
4.24
Osta
Soodus!
SUPER KILOHIND!
Sireli mesi 1kg
1000g
Original price was: 8.94€.Current price is: 7.02€.
Osta

Soovid väärtuslikku mesindusinfot?

Liitu meie kirjalistiga ning saa infot pakkumistest ning muust, millega mesinduses tegelema.
Loobuda saad iga kell ning suurte kirjade koormuse pärast muretsema ei pea. Oleme niikuinii enamus ajast mesitarude juures ning kirjadega pommitada ei saa.

Sireli lugu

Ühel ilusal päeval aastal 1980 tõi mitmendat põlve mesinik Jüri Rebane meie Hiiumaa suvekodu õuele paar mesilastaru. Ütles, et hakake nüüd nende eest hoolt kandma. Tuleb tunnistada, et meie peres polnud keegi isegi mõtelnud ega unistanud mesilastega tegelemisest, põhjuseks ainuüksi kartus nende suhtes.

Soodne, praktiline, kvaliteetne

Pingutame selle nimel, et meie meetooted oleksid soodsa hinnaga ja praktilised, mugavalt kasutatavad. Samas ei tee me allahindlusi mee kvaliteedilt, meie mesi on kõrgkvaliteediline puhas kuumutamata mesi.

Tervislik kingiidee

Võtame vastu tellimusi mesiste kingituste valmistamiseks – firmasiseste või eraisikute oluliste sündmuste tähistamisteks nii meie kui ka tellija pakendites.

Kust leiab meie tooteid

Meie mesi on müügis Selveri, Maxima, Rimi, Prisma Peremarketi, Kaupmees ja KO ning Coop kauplustes üle Eesti. Ja meie e-poes.

Tellimus koju või kontorisse mugavalt

Võtame vastu tellimusi mesiste kingituste valmistamiseks – firmasiseste või eraisikute oluliste sündmuste tähistamisteks nii meie kui ka tellija pakendites.

Mesi on hea kingitus!

Leiame koostöös Sulle sobiva lahenduse – mesi Sinu valitud topsis või purgis, vajadusel koos Sinuga kujundatud isikupärase sildiga!